1925 yılından bu yana BURSA'da yer alan Cumhuriyet tarihinin en önemli sanayi yapılarından biri olan olan fabrikamız, büyüme hedeflerimiz neticesinde 2012 yılında yerini Bursa DOSAB'da bulunan  yeni fabrikamıza bırakmıştır.

 

Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılarak uzman mühendisler tarafından tasarlanan yeni fabrikamız ile üretim kapasitemiz artırılarak verimlilik de maksimum seviyeye çekilmiştir.

 

Konusunda büyük bir tecrübeye sahip tüm İpekiş takımı, dünya modasına yön veren kumaşların kusursuz bir üretim ve kalite kontrol sistemi ile üretmekte ve dünyanın en prestijli markalarına sunulması için her gün yükselen bir performans ile çalışmalarına devam etmektedir.

 

Moda dünyasının başlangıç noktası olan kumaşlarımız, tasarım aşamasında üretime kadar olan tüm süreçte büyük bir titizlik ile bir çok kalite kontrol aşamasından geçmektedir.

 

Gün geçtikçe gelişen moda algısı ve teknolojinin uyumlu bir şekilde bir araya gelmesi için insan odaklı büyüme yatırımlarımız başarı ile devam etmektedir.